PRISIJUNK PRIE
BENDRAMINČIŲ
KOMANDOS

Mes nereikalaujame ankstesnės darbo patirties!

Išsirink norimą poziciją

Žaidimų vedėjas

Žaidimų vedėjo asistentas

Žaidimų vedėjas

• Pristatysi žaidimus, supažindinsi žaidėjus su taisyklėmis
• Neturi darbinės patirties? Jos ir nereikia!
• Silpnai su anglų kalba? Jos čia nereikia!
• Lankstus darbo grafikas
• Uždirbsi 7,25-15,75 €/ val. prieš mokesčius

Matai save kaip komandos žaidėją, nes esi pozityvus ir paslaugus? Nepamirškime ir tavo pagrindinių anglų kalbos žinių! Sukurkime tavo karjerą tarptautinėje įmonėje ir įvaldykime bendravimo įgūdžius! Ir voilà, tapsi mūsų apdovanojimus pelnančių produktų veidas!

Žaidimų vedėjo asistentas

• Maišysi kortas pagal taisykles, keisi jų rinkinius
• Neturi darbinės patirties? Jos ir nereikia!
• Silpnai su anglų kalba? Jos čia nereikia!
• Lankstus darbo grafikas
• Uždirbsi 6,70-11,00 €/val. prieš mokesčius

Nesvarbu, ar esi tylus intravertas, ar „žmonių žmogus“, ši pozicija tau tiks! Kodėl? Turėsi galimybę tobulinti savo anglų kalbos žinias, kurios pravers tavo ateities karjeros planams!

Kandidatavimo procesas žaidimų vedėjo pozicijai

1. Dalyvausi darbo pokalbyje

2. Pasirašysi sutartį

3. Pradėsi 1-ąją Evolution akademijos dieną su turu po ofisą

4. 4 dienas praleisi Evolution akademijos mokymuose

5. 1 dieną tobulinsi įgūdžius žaidimų zonoje

6. Laikysi finalinį egzaminą

7. Startuosi vesti žaidimus prieš auditoriją

Kodėl rinktis EVOLUTION?

1

Konkurencingas rinkos atlyginimas

2

Apmokamos pertraukos

3

Praktikos galimybės

4

Apmokamos psichoterapeuto paslaugos

5

Sporto ir kultūros renginiai

6

Premijų sistema

7

Papildomas sveikatos draudimas

8

„Auk su EVO“ saviugdos mokymai, anglų kalbos kursai

9

Įtraukianti ir įvairi darbo vieta

10

„Atvesk draugą į EVO“ premijos

Susipažinkite su mūsų komanda

Jeigu ieškai darbo vietos, kurioje visada būtum laukiamas, kur nesijaustum lyg „mašina“, o veikiau kaip vertinamas žmogus ir kur būtum apsuptas žmonių, besirūpinančių tavo gerove, tuomet manau, kad „Evolution Lithuania“ yra puiki vieta tau.

Atėjau dirbti į „Evolution“ nieko nežinodamas apie įmonę ir buvau maloniai nustebintas tokia šilta ir tolerantiška aplinka. Čia dirbantys žmonės visada mielai padeda, išklauso ir pasako nuoširdų atsiliepimą.

Vienas didžiausių pliusų šioje įmonėje yra lankstus darbo grafikas ir paslaugūs kolegos. Be to, „Evolution“ yra sparčiai auganti įmonė, kurioje galiu kilti karjeros laiptais.

– MODESTAS (mokymų instruktorius)

Mano nuomone, „Evolution Lithuania“ yra puiki vieta jaunimui.

Pirma, čia radau bendraminčius, su kuriais galiu pakalbėti ir būti suprasta. Antra – tai „jauna“ įmonė, o tai suteikia dideles augimo galimybes, nes vis atsiranda naujų pozicijų, kuriose gali save išbandyti. Taip pat labai džiaugiuosi ir gaunamu atlyginimu! „Evolution“ turime pertraukas, kurios siekia 2,5 valandų per dieną. Reikėtų paminėti ir įmonės vietą, nes ji yra ant Nemuno kranto, netoli centro!

– BRIGITA (šou žaidimų vedėja)

„Evolution Lithuania“ mane supa nuostabūs kolegos, kurie pakelia nuotaiką net liūdniausiomis dienomis. Tai – aplinka be streso.

Vieta, kur gali viską pradėti nuo nulio, ypač tada, kai esi karjeros kryžkelėje ir nežinai, ką daryti toliau bei kokį keliu pasukti. Ši įmonė ir kolegos ištiesia pagalbos ranką, kai susiduri su bet kokiais sunkumais. Taip pat, čia galiu augti, nes turiu sąlygas tobulinti savo bendravimo ir užsienio kalbų įgūdžius, įgyti pasitikėjimo savimi.

Jei nori tobulėti, mokytis ir esi entuziastingas – „Evolution“ yra ta vieta, kur turi būti.

– ERIKA (žaidimų vedėja)

Susipažinkite su mūsų atrankų specialistais

Mano, kaip žaidimų vedėjo, kelionė EVO prasidėjo 2022 m. liepos mėnesį. Prisijungiau prie komandos po pokalbio su būsima kolege „Audra“ festivalio metu.

EVO paliko didelį įspūdį dėl suteikiamo lankstumo, karjeros augimo galimybių ir patrauklios ofiso aplinkos. Buvau labai motyvuojamas kilti karjeros laiptais ir 2023 m. vasario mėnesį nusprendžiau pasinaudoti galimybe ir tapti TA, nes šioje pozicijoje sulaukiu įdomių iššūkių ir įvairių užduočių.

Drąsiai klausk manęs apie automobilius ir maistą, nes ne darbo metu mano pomėgiai sukasi aplink šiuos du dalykus – pradedant „Hot Wheels“ ir „LEGO“ automobilių kolekcionavimu bei baigiant greito maisto gėrybėmis!

– EIMANTAS

2020 m. prisijungiau prie “Evolution” kompanijos” kaip žaidimų vedėja – šį darbą rekomendavo draugė. Tuo metu buvau įsitikinusi, kad tai tik laikina stotelė, tačiau jau trečius metus Dirbu šioje sparčiai augančioje įmonėje.

Nuo pat pirmųjų dienų EVO, pajutau, kad tai ne tik moderni darbo aplinka, naujas kolektyvas, bet ir karjeros galimybės. 2022 m. lapkričio mėnesį prisijungiau prie personalo skyriaus ir tapau viena iš talentų atrankų specialisčių Evolution Lithuania.

Būnant atrankų specialiste, smagiausia dalis yra tai, kad esu vienas iš pirmųjų žmonių, sukuriančių ryšį su mūsų kandidatais.

– MIGLĖ

Prie Evolution prisijungiau 2023 metais kaip kortų maišytojas, o netrukus tapau žaidimų vedėju. Šį darbą pasirinkau dėl lankstaus grafiko, puikių karjeros galimybių ir jauno, palaikančio kolektyvo.

Nuo pat pirmos dienos buvau pasiryžęs tobulėti. Tad 2024 metų sausį nusprendžiau žengti žingsnį į priekį ir pateikiau paraišką talentų atrankos specialisto pozicijai. Geriausia mano darbo dalis – galimybė padėti žmonėms, bendrauti su jais ir skleisti pozityvumą, kuris užkrėčia ir kitus.

Su manimi galite drąsiai kalbėti apie sportą, TikTok tendencijas ar net pasiūlyti pažaisti krepšinį!

ARIJUS

KAS MES?

MES ESAME ŽAIDIMŲ KŪRĖJAI

​„Evolution“ – rinkoje pirmaujanti internetinių kazino pramogų paslaugų kūrėja. Mūsų sėkmę kuria 21 000+ EVOliucionierių iš 30 pasaulio šalių, dirbančių produkto vystymo, programinės įrangos kūrimo, IT sprendimų, žaidimų vedimo ir verslo palaikymo srityse. Dinamiška ir kūrybiška „Evolution“ aplinka sukuria unikalių asmeninio ir profesinio augimo galimybių.

Mūsų integruoti B2B sprendimai garantuoja, kad klientams būtų suteikta neprilygstama internetinių pramogų patirtis visame pasaulyje. Mes siekiame likti apdovanojimus pelniusiu azartinių žaidimų ir paslaugų galiūnu su nuolat didėjančiu prekių ženklų asortimentu: „Evolution Live“, „NetEnt“, „Red Tiger“, „Ezugi“, „Big Time Gaming“, „Nolimit City“ ir „DigiWheel“.

„Evolution“ yra Švedijos kapitalo įmonė, įkurta 2006 m. ir įtraukta į „Nasdaq Nordic (EVO)“ sąrašą.„Evolution Lithuania“ kelionė prasidėjo 2020 m. Mūsų modernioje studijoje Kaune dirba 500+ EVOliucionierių, kurie kuria ir prižiūri internetinių žaidimų produktus bei teikia vaizdo studijos paslaugas. Daugiau informacijos – www.evolution.com

Daugiau apie EVOLUTION

SUSISIEK SU MUMIS