The job that I am applying for:

Shuffler

Darba apraksts

Mēs meklējam apzinīgus un mērķtiecīgus cilvēkus kāršu uzskaites operatora (Shuffler) darbam mūsu modernajā studijā Rīgā.

Pienākumi:

  • – Jaukt un mainīt kārtis pie tiešsaistes galdiem
  • – Pastāvīgi pilnveidotu tehnisko prasmju apguvei jāapmeklē apmācību kursi/ semināri
  • – Uzturēt kārtībā darba dokumentāciju
  • – Veikt citus pienākumus, kas saistīti ar tiešajiem darba pienākumiem

Mēs piedāvājam:

  • – Elastīgu darba grafiku, kuru var apvienot ar studijām vai hobijiem
  • – Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • – Apmaksātas apmācības
  • – Veselības apdrošināšanu visās Baltijas valstīs
  • – Draudzīgu kolektīvu un aizraujošus pasākumus katru mēnesi
  • – Bezmaksas jogas, grupu un crossfit nodarbības uzņēmuma sporta zālē
  • – Īpašu privilēģiju karti ar atlaidēm pie mūsu partneriem (Spa un skaistumkopšanas saloni, restorāni, izklaides vietas utt. )
  • – Darbu starptautiskā uzņēmumā un dinamiskā darba vidē
  • – Alga no 4.64 EUR līdz 8.01 EUR stundā

Prasības:

– Minimālais vecums 18 gadi

Описание работы

Мы ищем ответственных и целеустремленных людей для работы шафлером в нашей современной студии в Риге.

Обязанности:

  • – Мешать и менять карты за онлайн столами
  • – Постоянно улучшать свои технические навыки, посещая семинары и курсы
  • – Содержать в порядке рабочую документацию
  • – Выполнять другую работу связаннуюсвязанную с примимы рабочими обязанностями

Мы предлагаем:

  • – Оплачиваемое обучение
  • – График работы, который можно совмещать с учёбой или хобби
  • – Конкурентноспособная оплата и пакет льгот
  • – 24/7 страхование здоровья во всех странах Балтии
  • – Возможности международного карьерного роста
  • – Возможности профессионального и личностного роста, курсы по макияжу, дни теней на различные должности и тд.
  • – Современная оффисная среда в самом центре Риги с круглосуточным тренажерным залом, бесплатные фрукты и напитки.
  • – Карта привилегий с различными возможностями и скидками
  • – Зарплата от 4.64 до 8.01 € в час.

Требования:

– Минимальный возраст 18 лет

Click or drag a file to this area to upload.
Upload images in .png, .jpg, .jpeg format, not exceeding 2MB
Where are you living?
Upload files in .pdf, .doc, .docx, .rtf, .odt formats, limited to 2MB
Privacy policy
Click here to read our privacy policy and here to read our application privacy policy.